elektrická invalidní tříkolka PRIDE VICTORY - bazarový skútr

Základní popis

Osvědčený výrobce PRIDE VICTORY nabízí tříkolku s moderní výbavou. Silný motor 800W je proto připraven vozit i těžší uživatele. Jelikož se dá i zcela rozložit, je tedy velmi praktická, neboť ji převezete i v menším voze.
Díky velikosti a síle motoru je tedy určena i na drsnější použití. Nejeno ´m ve městě.

cena 34.900,-Kč

Naše zkušenosti
Elektrický invalidní vozík PRIDE VICTORY máme v nabídce asi tři roky. Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by to měl být lunanepodařený kousek. Doposud jsme od tohoto výrobce měli výborné zkušenosti, zejména se staší sestrou PRIDE LUNA.

Kromě designu i LUNU. Velkou devizou je právě možnost úplného rozložení. Pomineme-li moderní desgin a dipslej, tak v porovnaní s LUNOU je o 5 cm kratší - 140 cm, šíře je stejná - tedy 69 cm. Největším odlišností je možnost úplného rozložení na motor, rám, baterie a sedačku. Ovšem vzhledem k velikosti skútru a následných rozložených dílů celková úspora místa není tak výrazná, jak by se na první pohled mohlo jevit.

Ohledně jízdních vlastností je na tom v podstatně jako každá větší tříkolka, i stejně jako LUNA. Tzn. nedrncá, tři kola jsou vždy na povrchu, obrovský rejd - dá se otočit téměř na místě. Změnou oproti starší LUNĚ je teleskopický sytém odpružení ja předním kole. To přináší měkčí odporužení na předním kole. Silný motor je znát v kopcích a při výjezdech obrubníků apod. Pokud se skútrem jede do již velkého kopce, autmoatická pojistk včas vypne skútr - je to ochrana proti přehřátí a případnému "spálení" motoru.

Motor je masivní, s dostatečným pasivním chlazením a velkými čtyřmi uhlíky. Regulátor standardní 120 Ampérový S DRIVE.

Pokud bude tak kvalitní jako je LUNA tak má před sebou skvělou budoucnost a jeho majitel bude nadmíru spokojen !

Praktických je i pět pokjistkových okruhů, které tak mohou ochranit elektroniku.

Ovládání je jednoduché. Zapíná se klíčkem na pravém sloupku, rozsvítí se displej ukazující úroveň nabití akumulátorů, aktuálně nastavená max. rychlost a doplňkové informace jako je aktuální teplota , ujeté km nebo denní počítadlo. Mezi těmito položkami se dá přepínat. Rychlost se přidává mačkáním páčka vlevo nebo vpravo. Skútr je samozřejmě vybven autmoatickou brzdou.

Úhel sloupku se nastavuje zmáčknutím páčky vlevo na řídítkách.

Zásadní pro skútr je i sedačka. VICTORY má kromě otočné sedačky o 360 st o nastavení sedadla v podélné ose, tzn. že se můžete posunout k řídítkám a naopak, čímž můžete měnit i rozložení váhy mezi předním a zadnímy kolečky. Řídítka jsou samozřejmě též naklápěcí, dají se zcela složit pro převoz ve voze.

Do skútru se dají namontovat bateri 2x 75AH což potom zajistí dojezd i 60km. Samozřejmě záleží, jak se s tím jezdí...

Koupí tohto skútru získá majitel velmi spolehlivý, silný stroj.

V ceně vozíku je automatická nabíječka a servis a doprava k zákazníkovi.

Základní záruka je 12 měsíců pro bazarový vozík

Záruku lze rozšířit.

Mám si koupit starý nebo nový ? Pro jednodušší rozhodování se podívejte zde.
fotogalerie
imageimageimageimageimageimageimage

 

odkazy SUNNYHOUSE