elektrická invalidní čtyrkolka BOGI II - předváděcí

Základní popis

Velký čtyřkolový skútr . Tuto znašku prodáváme již 7 rokem a proto ji prodáváme. Tento model má 1200W motor, což je nadprůměrné. Je tedy určen i do těžkého kopcovitého terénu. Samozřejmostí je zvýšená nosnost.

cena 56.900,-Kč

Naše zkušenosti

BOGI IITento model nabízí vysoký komfort společně s vynikajícími jízdními vlastnostmi, a velmi silným motorem. Je tak předurčen pro jízdu i v dosti náročných podmínkách mimo asfaltové či betonové cestyi s těžkým uživatelem.

Čtyřkolka BOGI II OFFROAD je v naší nabídce již 7 let. Technicky se jedná o skútr, který má vpředu kyvnou nápravu. To zajišťuje neustálý kontakt s povrchem i v těžším terénu oproti nezávislému zavěšní předních kol, které majá většina ostatních skútrů,. Má zvětšený rozvor vzdálenost mezi předními a zadními koly), tzn. že právě o tyto centimetry nabízí více místa na nohy. PRávě zmiňovaný delší rozvor znamená i pohodlnější přejezd nerovností.

O 100% stabilitu se starají čtyři kola o průměru 33 cm a šiří plášťů cca 15 cm se špalkami na povrchu (balónová kola) . Přední kola jsou vybavena tlumiči s péry, kdy se u všech dá nastavovat tuhost pérování. Zadní kola jsou na pevné nápravě napojena na diferenciál a motor. Obě zadní kola jsou vybavena tlumiči s nastavením tuhosti pérování.

Pro sezení je zde pro Vás anatomicky tvarovaná sedačka i s opěrkou hlavy (regulovaltená). Sedačka se kromě běžného otáčení o 360°dá i regulovat v podélné ose vozíku, máte-li např. delší postavu resp. nohy či prostě potřebujete mít natažené nohy, sedačku si odsunete podobně jako v autě dozadu. Sedačka je navíc vybavena bezpečnostním pásem. Samozřejmostí jsou područe, u kterých si můžete nastavit vzdálenost područí od sedačky a výšku společně s úhlem opěru. Na sedačce je vzadu všitá kapsa.

Řízení je zajištěno páčkovým kyvným mechanismem, proto tento vozík může ovládat i osoba, které slouží např. pouze levá či pravá ruka (po mrtvici apod.) . Stačí pouze jeden prst pro jízdu vpřed či vzad ne levé nebo pravé straně. Zatáčení je velmi jednoduché. Řídítka jsou spojena do tvaru ležatého písmene O, můžete si tak najít polohu, která Vám pro ovládání směru a plynu vyhovuje nejvíce.

Pro stav energie je zde 10 jasně svítívých LED diod na ovládacím panelu. Dále jsou zde tlačítka pro zapínání světel, blinkrů, klaksonu, výstražného trojúhelníku. Ne levém boku je potom mechanické tlačítko pro přepínáné mezi ekonomickým a normálním režiem. Zároveň je zde konektor pro nabíjení.

Na panelu dominuje otočný reostat pro nastavení max. rychlosti.

Skútr je vybaven kompletním osvlětlením, kdy přední osvětlení je v LED diodách, což znamená další úsporu energie.

Vozík je vybaven nákupním košem, blinkry, světlem pro jízdu v noci , koncovými světly, brzdovými světly,regulovatelnou akustickou houkačku, pípáním při couvání.

Vozík je osazen standardně bateriem o kapacitě 2x 55 Ah, což může vystačit na 50 km dojezdu. Samozřejmě záleží, jak se se skútrem jezdí.

Koupí tohoto skútru tak zákazník získá nejvýkonější skútr, který všude vyjede a zároveň ještě pěknš vypadá :)

Základní záruka je 12 měsíců pro předváděcí vozík

Záruku lze rozšířit.

Mám si koupit starý nebo nový ? Pro jednodušší rozhodování se podívejte zde.
fotogalerie
BOGI IIBOGI II BOGI II BOGI IIBOGI II BOGI II BOGI II

 

odkazy SUNNYHOUSE