invalidní vozíky - homenové elektrické vozíkyvideo galerie elektrických skútrúico facebookinvalidní vozíky

SHOPRIDER KOMPAKT - 39.900,-Kč , záruka 24 měsíce

Střední skútr KOMPAKT je určen pro zástavby a pro uživatele jež chtějí být aktivnější. Jedná se o lehký rozdělávací vozík, který je tak vhodný i pro častý převoz. Jedná se o největší z rozložitelných skútrú tohoto výrobce. Vozík dokáže rozložit, naložit a opět složit jedna osoba.
Velice praktická je možnost oddělit boxy s bateriemi a separátně je tak nabít, např. je-li vozík v zimě uložen nebo není-li možnost nabíjet vozík na místě stání.

shoprider gk9S nosností 159kg a špičkovým výkonem motoru až780W je tak praktickým i pro občasné použití ve větším kopci.

Ovládání vozíku je pomocí osvědčených páček, kdy pro jízdu vpřed nebo vzad stačí zmáčknout na některé straně zmiňovanou páčku. Vozík je vybaven elektromagneticko u brzdou, tzn. po puštění páčky se vozík zastaví i ve velkém kopci.
Sedačka je otočná o 360° s aretací pro pohodlné a bezpečné nasedání.

Řídítka se dají regulovat dle potřeb nebo se dají zcela zklopit pro převoz ve voze.

K vozíku je přiložena plně automatická nabíječka (4A). V ceně je záruka po dobu 24 měsíců s možností rozšíření až na 36 měsíců. Samozřejmostí je servis záruční i pozáruční.


shoprider gk9 shoprider gk9shoprider gk9shoprider gk9shoprider gk9

technická data
nosnost:
159kg
baterie:
2x36Ah/12V
motor *:
780W
nabíječka:
4A
rozměry cm:
119dx58šx96v
přední kola:
25,5cm
zadní kola:
25,5cm
hmotnost:
75kg
regulovatelná rychlost:
až 9km/h
dojezd**:
až 35km
poloměr otočení:
133cm
bezpečné stoupání:
9 °
elektromagnetická brzda:
ANO
nákupní košík:
ANO
rozdělávací rám.
ANO
* špičkový výkon

**v závislosti na hmotnosti uživatele a terénních podmíkáchoptimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 - 2013 elektrické vozíky BOGO| powered by ABi |