elektrická invalidní tříkolka WINNER - bazarový skútr

Základní popis

Jedná se o další z velmi spolehlivých velkých tříkolek. Přímý konkurent PRIDE LUNA. Je určena i pro těžší uživatele. Obrovskou výhodu je spousta místa na na nohy, je tedy vhodná pro potřeby natažených nohou i pro dlouhány. O pohon se stará velmi osvědčený motor o výkonu 600W.

cena 22.900,-Kč

určení:
S tímto vozíkem můžete jezdit nejenom po zpevněných cestách, ale zvládne i přejezdy přes polní cesty, můžete se vydat bez problémů do přírody, krásně zvládá jízdu i v zimě na sněhu . Je to silný vozík s motorem 600W a spadá tak do kategorie větších silnějších tříkolek.

Je tedy vhodný na vesnici a pro těžší uživatele. Díky vyšší rychlosti z naší nabídky vozíků se můžete vydat i na vzdálenější výlet, jezdí totiž až 18km/h. Ideální je určení na vesnici, kdy potřebujete na zahrádku nebo za sestrou do sousední vesnice. Jako každá invalidní tříkolka tak i tento vozík otočíte téměř na místě - rejd skoro 180°.

winnerOvládání vozíku je pomocí osvědčených páček, kdy pro jízdu vpřed nebo vzad stačí zmáčknout na některé straně zmiňovanou páčku. Vozík je vybaven elektromagneticko u brzdou, tzn. po puštění páčky se vozík zastaví i ve velkém kopci.

Sedačka je opět velmi kvalitní s regulací úhlu opěráku, úhlu područí, regulací bederní pátře a navíc je sedačka vybavena i regulací v podélné ose. Je otočná o 360° s aretací po 90°stupních. Sedačka se dá velmi lehce vyjmout.
Řídítka se dají velmi lehce držet, zatáčení je perektní s obrovským rejdem. Řídítka se dají sklopit až na akubox což je výborné pro převoz ve voze.

Nyní nově nabízíme možnost nastavení řídící jednotky dle Vašich požadavků. To znamená, že můžete mít vozíky dynamičtější, kdy bude rychleji akcelerovat, rychleji brzdit, bude podstatně živnější na reakce. Tuto variantu doporučujeme uživatelům, kteří nemají problémy s reakční dobou. Oproti tomu pro uživatele, kteří již potřebují "línější reakce" můžeme nastavit řídící jednotku, podle těchto požadavků. Pro nastavení řídící jednotky požadované vlastnosti sdělte při objednávce.

K vozíku je přiložena plně automatická nabíječka. Samozřejmostí je servis. Základní záruka činí 12 měsíců.

Základní záruka je 12 měsíců pro bazarový vozík

Záruku lze rozšířit.

Mám si koupit starý nebo nový ? Pro jednodušší rozhodování se podívejte zde.
fotogalerie
winner winner winnerwinner winner winner

 

odkazy SUNNYHOUSE