invalidní vozíky - homenové elektrické vozíkyvideo galerie elektrických skútrúico facebookinvalidní vozíky

Shoprider MILENIUM 9 - 54.900,-Kč , záruka 24 měsíce

Skútr MILENIUM 9 shoprider 9ASShoprider postavil pro toho, kdo chce vyjímečné designové kousky avšak nehodlá platit přemrštěné peníze. Co rozhodně nabídne oproti jimým, je USB výstup pro napájení Vašeho mobilu nebo jiného zařízení. Je kompletně osazen LED světly, tzn. min. spotřeba.

Někomu se bude velmi líbit, jinému vůbec. Posouzení nechme na jednotlivci.

Jedná se o vozík střední velikosti, který je svými vlastnostmi určen pro nejširší veřejnost. Je to čtyřkolka do města i na nezpevněné plochy typu lesní cesta apod. Zvládá i kopce, neboť je osazen silným 1280W motorem a společně s nosností 136kg se nabízí i pro těžší uživatele. Přední kola jsou nezávisle zavěšena. Celý skútr je odpružen.

Sedačka je anatomická s módními, červeně prošivanými švy, která je otočná o 360° s aretací pro pohodlné a bezpečné nasedání. Nastavitelný úhel opěráku stejně jako nastavení sedačky v podélné ose (od a k sloupku řízení), regulovací područe jsou též standardně u tohoto modelu. Sloupek řizení se dá též regulovat, pro naložení vozíku se dá zcela sklopit. Rychlost vozíku je plynule nastavitelná. Vozík je vybaven kromě světel vpředu a vzadu též i směrovými světly.
Ovládání vozíku je pomocí osvědčených páček, kdy pro jízdu vpřed nebo vzad stačí zmáčknout na některé straně zmiňovanou páčku. Vozík je vybaven elektromagneticko u brzdou, tzn. po puštění páčky se vozík zastaví i ve velkém kopci.

Řídítka se dají regulovat dle potřeb nebo se dají zcela zklopit pro převoz ve voze.

K vozíku je přiložena plně automatická nabíječka (5A). V ceně je záruka po dobu 24 měsíců s možností rozšíření až na 36 měsíců. Samozřejmostí je servis záruční i pozáruční.

shoprider 9ASshoprider 9AS shoprider 9ASshoprider 9ASshoprider 9AS

technická data
nosnost:
136kg
baterie:
2x50Ah/12V
motor *:
1280W
nabíječka:
5A
rozměry cm:
140dx60šx136v
přední kola:
33cm
zadní kola:
33cm
hmotnost:
105kg
regulovatelná rychlost:
až 12-m/h
dojezd**:
až 38km
poloměr otočení:
168cm
bezpečné stoupání:
9 °
elektromagnetická brzda:
ANO
nákupní košík:
ANO
podélný posuv sedačky
ANO
USB výstup 5V
* špičkový výkon

**v závislosti na hmotnosti uživatele a terénních podmíkáchoptimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 - 2013 elektrické vozíky BOGO| powered by ABi |