invalidní vozíky - homenové elektrické vozíkyvideo galerie elektrických skútrúico facebookinvalidní vozíky

Shoprider FOREST XL - 67.900,-Kč , záruka 24 měsíce

Skútr shoprider 778XLSBNFOREST XL je skútrem pro milovníky dynamické jízdy a náročné zákazníky, neboť skútr " mastí" 15km/h a s motorem 1350W zvládne i náročnější cesty - necesty. Oproti variantě FOREST má delší rozvor, větší kola a pohodlnější sedačku. Nepotřebuje-li uživatel spoustu místa na nohy, doporučujeme pak právě zmiňovaný, nižší model model FOREST.

Velká kola (35cm) v kombinaci se silným motorem a velkou světlou výškou tak nabízejí uživateli možnost se podívat i do méně přístupného terénu.

Ovládání vozíku je pomocí osvědčených páček, kdy pro jízdu vpřed nebo vzad stačí zmáčknout na některé straně zmiňovanou páčku. Vozík je vybaven elektromagneticko brzdou, tzn. po puštění páčky se vozík zastaví i ve velkém kopci. Dále je vybaven i pohotovnostní mechanickou ruční brzdou.

Sedačka je otočná o 360° s aretací pro pohodlné a bezpečné nasedání. Nastavitelný úhel opěráku stejně jako nastavení sedačky v podélné ose (od a k sloupku řízení), regulovací područe jsou též standardně u tohoto modelu. Sloupek řízení se dá též regulovat, pro naložení vozíku zcela sklopit. Sedačka se dá rychle vyjmout bez nutnosti demontáže a následné montáže.
Rychlost vozíku je plynule nastavitelná. Vozík je vybaven světlem vzadu i vpředu pro noční provoz stejně jako směrovými světly.

K vozíku je přiložena plně automatická nabíječka (4A). V ceně je záruka po dobu 24 měsíců s možností rozšíření až na 36 měsíců. Samozřejmostí je servis záruční i pozáruční.

shoprider 778XLSBNshoprider 778XLSBNshoprider 778XLSBNshoprider 778XLSBNshoprider 778XLSBNshoprider 778XLSBN

technická data
nosnost:
220kg
baterie:
2x75Ah/12V
motor *:
1350W
nabíječka:
8A
rozměry cm:
143dx68šx130v
přední kola:
35cm
zadní kola:
35cm
hmotnost:
147kg
regulovatelná rychlost:
až 15 km/h
dojezd**:
až 54km
poloměr otočení:
180cm
bezpečné stoupání:
12 °
elektromagnetická brzda:
ANO
nákupní košík:
ANO
podélný posuv sedačky
ANO
* špičkový výkon

**v závislosti na hmotnosti uživatele a terénních podmíkáchoptimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 - 2013 elektrické vozíky BOGO| powered by ABi |