invalidní vozíky - homenové elektrické vozíkyvideo galerie elektrických skútrúico facebookinvalidní vozíky

Shoprider KLASIK - 42.900,-Kč , záruka 24 měsíce

Skútr KLASIK je, alespoň dle našich mnohaletých zkušenostíshoprider 9AS, velmi povedeným kouskem ve smyslu vysoké spolehlivosti. Právě proto se pořád tento model vyrábí - pro svou jednoduchost a spolehlivost. Je to i cenově velmi dostupný model a těchto modelů jsme prodali mnoho.

Velikostí je určen kromě zástaveb i pro lehčí terén, což zdůrazňují relativně velká (32cm ) balónová kola. S nosností 120kg a výkonem motoru 780W by měl dostačovat pro většinu uživatelů.

Vozík je odpružen, vpředu je chromovaný rám (velmi se hodí) a díky velké světlé výšce - 12cm - zvládne i sjezdy obrubníků apod.

Ovládání vozíku je pomocí osvědčených páček, kdy pro jízdu vpřed nebo vzad stačí zmáčknout na některé straně zmiňovanou páčku. Vozík je vybaven elektromagneticko brzdou, tzn. po puštění páčky se vozík zastaví i ve velkém kopci.

Sedačka je otočná o 360° s aretací pro pohodlné a bezpečné nasedání. Nastavitelný úhel opěráku stejně jako nastavení sedačky v podélné ose (od a k sloupku řízení), regulovací područe jsou též standardně u tohoto modelu. Sloupek řízení se dá regulovat, pro naložení vozíku zcela sklopit. Rychlost vozíku je plynule nastavitelná. Vozík je vybaven světlem vzadu i vpředu pro noční provoz a brzdovými světly.

K vozíku je přiložena plně automatická nabíječka (4A). V ceně je záruka po dobu 24 měsíců s možností rozšíření až na 36 měsíců. Samozřejmostí je servis záruční i pozáruční.

shoprider 889NRshoprider 889NRshoprider 889NR shoprider 889NRshoprider 889NR shoprider 889NR

technická data
nosnost:
120kg
baterie:
2x36Ah/12V
motor *:
780W
nabíječka:
4A
rozměry cm:
135dx60šx113v
přední kola:
32cm
zadní kola:
32cm
hmotnost:
86kg
regulovatelná rychlost:
až 7 km/h
dojezd**:
až 28km
poloměr otočení:
147cm
bezpečné stoupání:
9 °
elektromagnetická brzda:
ANO
nákupní košík:
ANO
podélný posuv sedačky
ANO
* špičkový výkon

**v závislosti na hmotnosti uživatele a terénních podmíkáchoptimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 - 2013 elektrické vozíky BOGO| powered by ABi |