invalidní vozíky - homenové elektrické vozíkyvideo galerie elektrických skútrúico facebookinvalidní vozíky

Shoprider FOREST - 59.900,-Kč , záruka 24 měsíce

Skútr FOREST shoprider 9AS je skútrem pro milovníky dynamické jízdy, neboť skútr " mastí" 15km/h a s motorem 1350W zvládne i náročnější cesty - necesty. Oproti variantě FOREST XL má kratší rozvor, menší kola a jednodušší sedačku. Potřebuje-li uživatel spoustu místa na nohy, doporučujeme pak právě zmiňovaný model FOREST XL který je o 14cm delší.

Velká kola (33cm) v kombinaci se silným motorem a velkou světlou výškou tak nabízejí uživateli možnost se podívat i do méně přístupného terénu.

Ovládání vozíku je pomocí osvědčených páček, kdy pro jízdu vpřed nebo vzad stačí zmáčknout na některé straně zmiňovanou páčku. Vozík je vybaven elektromagneticko brzdou, tzn. po puštění páčky se vozík zastaví i ve velkém kopci.

Sedačka je otočná o 360° s aretací pro pohodlné a bezpečné nasedání. Nastavitelný úhel opěráku stejně jako nastavení sedačky v podélné ose (od a k sloupku řízení), regulovací područe jsou též standardně u tohoto modelu. Sloupek řízení se dá též regulovat, pro naložení vozíku zcela sklopit. Sedačka se dá rychle vyjmout bez nutnosti demontáže a následné montáže.
Rychlost vozíku je plynule nastavitelná. Vozík je vybaven světlem vzdau i vpředu pro noční provoz stejně jako smětovými světly.

K vozíku je přiložena plně automatická nabíječka (4A). V ceně je záruka po dobu 24 měsíců s možností rozšíření až na 36 měsíců. Samozřejmostí je servis záruční i pozáruční.

shoprider forest shoprider forest shoprider forestshoprider forest shoprider forest shoprider forest shoprider forest shoprider forest shoprider forestshoprider 889SLBF shoprider forest shoprider 889SLBFshoprider 889SLBFshoprider 889SLBF shoprider 889SLBFshoprider 889SLBF

technická data
nosnost:
120kg
baterie:
2x36Ah/12V
motor *:
1500W
nabíječka:
4A
rozměry cm:
135dx60šx113v
přední kola:
33cm
zadní kola:
33cm
hmotnost:
113kg
regulovatelná rychlost:
až 15 km/h
dojezd**:
až 36km
poloměr otočení:
150cm
bezpečné stoupání:
12 °
elektromagnetická brzda:
ANO
nákupní košík:
ANO
podélný posuv sedačky
ANO
* špičkový výkon

**v závislosti na hmotnosti uživatele a terénních podmíkáchoptimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 - 2013 elektrické vozíky BOGO| powered by ABi |