invalidní vozíky - homenové elektrické vozíkyvideo galerie elektrických skútrúico facebookinvalidní vozíky

Shoprider NATURE použitý - 26.900,-Kč , záruka 12 měsíců

Čtyřkolka NATURE je určena pro náročněSHOPRIDER NATUREjší zákazníky s důrazem na komfort, bezpečnost a výkon, kdy o komfort se stará čtveřice tlumičů s vysokým zdvihem, což zajišťuje měkké pérování. O bezpečnost se starají čtyři kola a sedačka s podélným vedením a o výkon je postaráno díky motoru 700 W.

Tato čtyřkolka je jakýmsi mezivstupem mezi "dospělé" vozíky. Sedačka je otočná o 360° s aretací pro pohodlné a bezpečné nasedání. Nastavitelný úhel opěráku stejně jako nastavení sedačky v podélné ose (od a k sloupku řízení), regulovací područe jsou též standardně u tohoto modelu. Sedačka se dá pohodlně vyjmout.
Rychlost vozíku je plynule nastavitelná s režimem EKO. Vozík je vybaven kromě světel vpředu a vzadu též i směrovými světly.
Ovládání vozíku je pomocí osvědčených páček, kdy pro jízdu vpřed nebo vzad stačí zmáčknout na některé straně zmiňovanou páčku. Vozík je vybaven elektromagneticko u brzdou, tzn. po puštění páčky se vozík zastaví i ve velkém kopci.

Řídítka se dají regulovat dle potřeb nebo se dají zcela zklopit pro převoz ve voze.

K vozíku je přiložena plně automatická nabíječka. V ceně je záruka po dobu 12 měsíců s možností rozšíření až na 36 měsíců. Samozřejmostí je servis záruční i pozáruční.

U repasovaných vozíků doporučujeme zakoupení zcela nových baterií zde a vyrovnávače napětí.


SHOPRIDER NATURE SHOPRIDER NATURESHOPRIDER NATURESHOPRIDER NATURE SHOPRIDER NATURE

technická data
nosnost:
136kg
baterie:
2x50Ah/12V (u nových baterií)
motor *:
700W
rozměry cm:
120dx57šx100v
přední kola:
30cm
zadní kola:
30cm
hmotnost:
100kg
regulovatelná rychlost:
až 11km/h
dojezd**:
až 40km (u nových baterií)
poloměr otočení:
146cm
bezpečné stoupání:
9 °
elektromagnetická brzda:
ANO
nákupní košík:
ANO
podélný posuv sedačky
ANO
* špičkový výkon

**v závislosti na hmotnosti uživatele a terénních podmíkáchoptimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 - 2013 elektrické vozíky BOGO| powered by ABi |