invalidní vozíky - homenové elektrické vozíkyvideo galerie elektrických skútrúico facebookinvalidní vozíky

anglický skútr QUINGO PLUS - cena 24.900,-Kč

invaldiní vozík QUIN GO Skútry QUINGO jsou špičkové skútry anglické výroby . Nové jsou velmi drahé. Důvodem je nejenom značka, ale velice zajímav iphoá pětikolová technologie, kterou je tato značka známa. Všechny skútry této produkce mají tedy pět kol. Je to takový hybrid - jízdní stabilita čtyřkolky, avšak poloměr zatáčení jako tříkolka. Jinými slovy, když "se řízne" zatáčka tak skútr se s uživatelem ani nehne, je-li potřeba velmi malý poloměr zatočení - např. mezi regály, tak to právě tyto skútry mají - tedy jako tříkolka.

Další vychýtavkou je systém nášlapů pro opěr nohou. Vpředu jsou dva hliníkové nášlapy, které se dají dle potřeby posunout dopředu nebo dozadu a dá se i nastavit úhel pro opření chodila. To je velmi zajímavé a vyladěné, neboť uživatel získává pevný opěrný bod na chodidlech.

Jako všechny jejich skútry je i model PLUS velmi pěkně vybaven. O pohon se stará velmi kvalitní motor o špičkovém výkonu až 800W, který pohání zadní kola přes převodovku vybavenou diferenciálem.
Vpředu je spousta místa pro nohy, což ocení uživatelé, kteří je musejí mít natažené .

Sedačka je prošívaná, velmi pohodlná, je vybavena i opěrkou hlavy. Dá se kompletně regulovat, tzn. nastavuje se úhel opěráku, úhel područí, je nastavitelná i v podélné ose. Pro snadné nastupovinvaldiní vozík QUIN GOání se dá otáčet o 360 stupňů.
Sedačka se dá zcela sklopit nebo vyjmout pro snadnou přepravu ve voze.
Ovládání je to nejjednoduší, tzn. páčkové, kdy dle potřeby se celý vozík ovládá pro jízdu vpřed či vzad na levé nebo pravé straně pouze jedním prstem. O kapacitě baterií, zapnutých funkcích analogový ukazatel Celý sloupek řízení se dá velmi jednoduše pomocí páčky rychle nastavit nebo zcela zklopit.

Vozík je vybaven kompletním osvětlením vč. brzdových světel. Dále je zde možnost zapnutí výstražných světel. Směrová světla jsou samozřejmostí.

Nabíjení probíhá prostřednictvím automatické invaldiní vozík QUIN GOnabíječky, kdy nabíjecí vstup je pod řídítkami.

Zakoupením a provozem tohoto vozíku získává uživatel skútr špičkové evropské kvality pro velmi pohodlnou a bezpečnou jízdu.

Skútr je dodáván s automatickou nabíječkou.

Záruka je 12 měsíců.

TECHNICKÉ ÚDAJE

délka - 122cm
šířka - 64cm
výška - 112cm
motor - 400W/24V, špičkově 800W
dojezd * - až 48km
nosnost - 159kg
automatická elektromagnetivká brzda
pohotovnostní kotoučová brzda vpředu
přední kolo - 25cm
zadní kola - 26,5cm


optimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 - 2013 elektrické vozíky BOGO| powered by ABi |