invalidní vozíky - homenové elektrické vozíkyvideo galerie elektrických skútrúico facebookinvalidní vozíky

pohon pro mechanické vozíky - POWER PACK - detailní test zde..


TEST:
Jak tomu osud chtěl, pohon POWER PACKjeden z blízkých osob zaměstnanců firmy BOGO dočasně ochrnul, a tak neplánovaně a velice intezivně testujeme toto přídavné zařízení na mechanické vozíky. Dozvíte se tak, jak se pohon chová v kopci, na trávě, na kamenech apod.

Když jsme zařadili tento produkt do našeho sortimentu, byli jsme s hodnocením "opatrní", jelikož jsme si mysleli, že se jedná jenom o jakési módní doplnění k mechanické vozíku...a jak jsme se spletli !!

I menší nájezd pro zdravého mladého člověka dá pořádně zabrat a je jasné, že tento "doprovod" je NUTNOSTÍ PRO KAŽDÉHO, kdo tlačí vozíčkáře....
Na detailní test se můžete těšit, ale již nyní můžeme konstatovat, že koupí rozhodně nic nezkazíte....

Představujeme velmi zájímavou věcičku, která je více a více oblíbená a nyní po dlouhodbém skutečném testu na ochrnutém člověku si nedokážemem představit tlačit i lehčího uživatele bez pohonu.

Jedná se velice lehký pohon pro téměř jakýkoliv mechanický vozík, kdy princip spočívá v namontování motorku a baterie přímo mezi zadní kola na rám mechanického vozíku. Výhodou je tak neustáýláu mobilita (vozík se dá pořád krásně složit a přesto jednoduchost el. pohonu.

Určení Power Packu je zejména pro ty, kteří často tlačí nemohoucí osobu sedící na mechanickém vozíku. Pohon je určen pro každodenní použití, kdy elektrické ovládání vpřed i vzad. Často se stává, že u lidí se zhoršujícím zdravotním stavem , si zákazník právě pořídí rovnou nový mechanický vozík společně s tímto poho, kdy se ušetří nemalá částka a za cenu cca 25.000,-Kč máte tak nový elektrický vozík a hlavně pohon se dá velmi jednoduše oddělat (cca 30 sekund) a máte tak klasický mechanický vozík. Velkou výhodou je tedy velice snadný převoz.

NYNÍ PROBÍHÁ DLOUHODOBÝ TEST TOHOTO VYNIKAJÍCÍHO ZAŘÍZENÍ...

Technické údaje:

-

power pack adn BOKO
POWER PACK s vozíkem BOKO
pohon power pack
ovládání pomocí "plynové páčky"
- plynule regulovatelná rychlost
vpřed i vzad
velice malé rozměry
velice malé rozměry
snadná montáž power pack
velice snadná motnáž

nosnost: 165 kg
- hmotnost -16 kg
- motor 200W/12V
- baterie 20Ah 1x
- dojezd 12km
- velikost poháněného kola 200x50mm

optimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 - 2013 elektrické vozíky BOGO| powered by ABi |